• Ostrov Ischia

Passo San Pellegrino/Alpe Lusia

1190 - 2517 m.n.m.
100 km sjezdových tratí
24 kabin, sedaček, vleků
3x snowpark Passo San Pellegrino, 1x snowpark Valbona
62 km uměle zasněžovaných tratí
1x dětský klub
62 km běžeckých tratí

Další možnosti zábavy a sportu:

  • kluziště – Falcade, Moena
  • lyžařské školy a školičky
  • diskotéka - Moena

Původně Tre Valli, patří mezi 12 středisek sdružených v oblasti Dolomiti Superski, nachází se na jižní straně Marmolady a má všechny předpoklady, aby se stalo přitažlivým pro příznivce lyžování a zejména pro milovníky carvingu. Velmi zajímavá nabídka pestrých terénů a každodenně dokonale upravovaných sjezdovek ale udělá radost i každému náročnějšímu lyžaři. Passo San Pellegrino/Alpe Lusia tvoří tři menší lyžařská centra Moena - Alpe Lusia, Passo San Pellegrino a Falcade, ve kterých lze použít skipas Tre Valli nebo rozšířený skipas pro celou oblast Dolomiti Superski. Přitažlivost střediska zvyšuje i síť velmi moderních, rychlých a pohodlných vysokokapacitních sedačkových lanovek, naprostou novinkou je osmimístná lanovka Ronchi-Valbona-Le Cune s mezistanicí, lyžování si tedy užijete do sytosti.

Centra Passo San Pellegrino a Falcade, která jsou lyžařsky propojena, nabízejí lyžování na  kvalitních sjezdových tratí jak pro začátečníky, tak pro pokročilé lyžaře. Nejvyhledávanější lyžování je ale 10 km dlouhá sjezdová trať vedoucí z vrcholu Col Margherita přes horský masív Passo Valles až do Falcade.

Moena – Alpe Luisa je samostatný skiareál vzdálený asi 13 km od Passo San Pellegrino. Zde na vás čeká lyžování na ojedinělé a dokonale upravené ostré černé tratě doslova padající z vrcholu Le Cune a z Valbony do malebné vesničky Moena. Velké oblibě mezi lyžaři se těší zejména Le Cune s převýšením téměř 1 km. Spojení mezi skiareály Moena a Passo San Pellegrino zajišťuje skibus jezdící během dne v intervalu 15 min.

Skibus mohou využít i lyžaři, kteří si nechtějí nechat ujít zajímavou trasu s názvem Skitour dell´amore, která vede po nejlepších sjezdovkách všech tří skiareálů.

Na snowboardisty čeká bohatá nabídka v podobě 4 snowparků, 3 v Passo San Pellegrino a 1 ve Valboně.

Středisko Passo San Pellegrino/Alpe Lusia nezapomnělo ani na běžkaře. V centrech Passo San Pellegrino, Falcade a Bellamonte jsou tu pro ně připraveny tři okruhy o celkové délce 62 km.

Passo San Pellegrino/Alpe Lusia livecam

cameraWEB KAMERA 

Passo San Pellegrino/Alpe Lusia skimapa

tre valli skimapa

Fotografie na tomto webu byly získány z veřejně dostupných zdrojů na internetu.

Alpe Lusia - San Pellegrino zájezdy >>